مترجم و ترجمه ناجیت با مهر ناجیت رایگان

admin
دارالترجمه رسمی آنلاین - ترجمه ناتی - ترجمه رسمی مدارک

ترجمه ناجیت ، مهر ناجیت

ناجیت چیست؟

ناجیت مخفف انجمن ملی مترجمین قضایی کشور آمریکا است که در واقع، سازمانی شبیه کانون مترجمین رسمی قوه قضاییه ایران است. وظیفه این سازمان، ارائه آموزش متداوم به مترجمین عضو این سازمان است.

مهر ناجیت چیست و برای چه کشورهای معتبر است؟

افرادی که به عضویت سازمان ناجیت آمریکا در آمده اند میتوانند از مهر ناجیت در ترجمه رسمی مدارک استفاده کنند. مهر ناجیت باید نام و شماره عضویت مترجم و همچنین، تاریخ انقضاء عضویت مترجم را نشان دهد.

توجه فرمایید که مهر ناجیت باید روی سربرگ ترجمه رسمی الصاق شود و سربرگ ترجمه ناجیت باید همان سربرگ ترجمه رسمی باشد. تنها تفاوت ترجمه رسمی با ترجمه ناجیت، اضافه شدن مهر ناجیت مترجم رسمی است.

در حال حاضر، ترجمه های رسمی با مهر ناجیت قابل ارائه به تمامی مراجع ذیربط در کل کشور آمریکا و همچنین تمامی ایالتهای کانادا به غیر از ایالت کبک هستند.

فایده مهر ناجیت چیست؟

الصاق مهر ناجیت به ترجمه رسمی مدارک، اعتبار ترجمه رسمی را صرفا برای ارائه به کشورهای آمریکا و کانادا بیشتر میکند .در واقع ترجمه های رسمی مدارک برای آمریکا و کانادا که به مهر ناجیت ممهور شده اند، نیازی به تاییدات دولتی در ایران نخواهند داشت. البته همانطور که در بالا اشاره شد، ایالت کبک از این قاعده مستثنی است و مدارک ترجمه شده برای ارائه به این ایالت باید توسط دادگستری و وزارت امور خارجه تائید شوند.

زمان لازم برای انجام ترجمه ناجیت چقدر است؟

زمان لازم برای انجام ترجمه نسبت به حجم مدارک متغیر است ولی از آنجا که ترجمه ناجیت نیازی به تایید مدارک توسط دادگستری ندارد، امکان دریافت مدارک ترجمه شده حتی در یک روز کاری وجود دارد.

آیا برای ترجمه ناجیت، ارائه مدارک اضافی نیاز است؟

برای انجام ترجمه ناجیت فقط نیاز به ارائه اصل مدارک فارسی برای انجام ترجمه است و نیاز به مدرک دیگری نیست.

توجه داشته باشید که برای تسهیل امر ترجمه میتوانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در دفتر ترجمه، از طریق سفارش آنلاین برای سفارش ترجمه ناجیت اقدام فرمایید.

هزینه مهر ناجیت چقدر است؟

در این دفتر ترجمه، ممهور کردن مدارک ترجمه رسمی به مهر ناجیت، هزینه ای (بیشتر از نرخ ترجمه رسمی) ندارد.

برای انجام ترجمه ناجیت، مشتریان فقط هزینه ترجمه رسمی (طبق تعرفه رسمی اداره مترجمین قوه قضاییه) را میپردازند. برای اطلاع از لیست قیمت ترجمه رسمی مدارک میتوانید از این صفحه بازدید فرمایید:

با ما در ارتباط باشید پشتیبانی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

    لینک کوتاه :